raxi jako
Vkusný dárek

Nedávejte dárek, dejte skutečný dar

Darovat lahev vína je ošemetná věc. Takový dárek lze často chápat spíše jako projev zdvořilosti než snahy doopravdy potěšit. Věnovat víno někomu, kdo je navíc skutečným znalcem, není vůbec jednoduché. Nejspíš už mnoho lahví dostal a vy tak budete jen další v řadě. Neurazíte, ale ani nenadchnete.

Osloví i ženy

Stojan Raxi osloví svým provedením nejen muže, ale i ženy. Budou to možná právě ony, kdo pro něj budou hledat to nejvhodnější umístění tak, aby byl ozdobou domova a sloužil jako stylový doplněk. I v tomto ohledu je stojan Raxi skvělou volbou, protože se hodí do rozličných interiérů. Ať už preferujete chladný skandinávský styl nebo vás více oslovuje teplo a vůně rustikálního bydlení, stojan Raxi bude zaručeně fungovat kdekoliv.

Překvapte originálem

Se stojanem Raxi však můžete vybočit z řady. Odlišíte se od všech ostatních a dáte najevo, že respektujete vášeň pro víno a opravdu chcete dotyčnému udělat radost. Stojan na víno Raxi je přesně tím darem, který vám pomůže v mnoha situacích. Zkušené vinaře nadchne, protože jen oni dobře vědí, že bez kvalitního stojanu není možné víno dlouhodobě skladovat. Stojan Raxi ale potěší i ty, pro které je víno spíše občasným společníkem než životní vášní. Je to na první pohled mimořádný předmět, jehož design je jednoduchý, precizní a po všech stránkách dokonalý.

raxi jako
Designový doplněk
do vašeho bytu

Udělejte si radost

Dárek pro někoho blízkého už jste pořídili, ale co takhle udělat radost sami sobě? Že nejste přímo velký vinař a máte doma jen pár lahví? Že vám víno kupují spíše známí, nebo ho používáte jenom na vaření? Vůbec nevadí, ba právě naopak. Pokud u vás stojí víno někde v kuchyni na lince, je zavřené v kredenci nebo se dokonce skrývá někde v baru v obývacím pokoji, pak si zkuste představit, jak by se vyjímalo vystavené ve stylovém, elegantním stojanu.

Zaujme na první pohled

Precizně a vkusně provedený stojan Raxi je přesně to, co váš problém vyřeší. Věřte tomu, že z něj budete mít opravdu radost. Stojan Raxi je vyroben tak, že vás jeho vzhled na první pohled zaujme. A budete se k němu pohledem vracet znovu a znovu, protože čistý design dřeva snoubícího se s kovem se jen tak neokouká.

Vkusný doplněk do každého interiéru

Stojan Raxi je relativně malý, ale dokáže změnit charakter i atmosféru každého interiéru. Je jako pečeť na dopise, které si všimnete dřív, než otevřete samotný dopis. Rozhodně vzbudí pozornost u vašich hostů a je klidně možné, že jim právě tento bytový doplněk zůstane v paměti nejdéle. Lidé si často pamatují právě detaily, které elegantně doplňují celek.

Ukažte, že máte styl

Stojan Raxi z vás přes noc znalce vína neudělá. Je však důkazem, že umíte ocenit krásu, že vám záleží na detailu, preciznosti a zároveň i funkčnosti. A hlavně, že máte styl a umíte si do svého bytu vybrat to pravé.