raxi jako komplexní řešení na míruLimitem je jen vaše
fantazie

Náš katalog nabízí stojany všech možných druhů a velikostí. Přesto se může stát, že v něm nenajdete přesně to, co hledáte. To vůbec nevadí. Systém Raxi funguje jako variabilní skládačka a jsme tak schopni vytvořit i zcela nový stojan přesně podle vašich požadavků. Jste omezeni atypickým prostorem a hledáte stojan, který přesně zapadne do vaší prodejny? Chcete mít stojan součástí barového pultu? Nebo s ním chcete ze tří stran obložit vchod do svého podniku? S radostí pro vás takový stojan vyrobíme, protože s Raxi má každý problém řešení.

Na návštěvě u klienta

Oboustranné stojany

Jsme rádi, že naše stojany pomohly panu Atishovi i v jeho dalším projektu. Při zařizování interiéru stylového Latino Baru došlo právě na atypické řešení na míru. Výsledkem je organické propojení stojanů a prostoru, ve kterém se nacházejí.

Latino Bar je podnik zaměřený na posezení u dobrého vína. Tam se stojany Raxi mimořádně hodí právě svým velmi pěkným a stylovým designem. Prostor je ovšem hodně atypický. Měli s tím v Raxi asi hodně práce to celé vymyslet, ale moc se to povedlo a všichni nám ty stojany chválí. Využili jsme díky jejich řešení celý prostor, je to tu útulné a máme tu přes tisíc lahví. My tam totiž nemáme sklad, takže nám ty stojany umožňují skladovat víno přímo v prostorách baru.
Prohlédněte si atypická
řešení použitá v latino baru