raxi jako reklamní předmětSpojte svoji značku s krásou a trvalou hodnotou

Stojany Raxi nejsou jen praktickým a vkusným dárkem, ale také se perfektně hodí jako reklamní předmět. Velmi jednoduše je možné na ně umístit vaše logo nebo logo vašeho klienta. Pokud máte reklamní agenturu, klienti jistě ocení, když jim kromě standardní palety propagačních předmětů nabídnete také něco unikátního. Designový stojan na víno Raxi opatřený jejich logem bude vypadat skvěle a podpoří vnímání jejich značky. S tímto reklamním předmětem u vašich zákazníků zcela jistě zabodujete.

Kvalita, design a vaše logo

Pokud vám na vašem klientovi záleží, určitě se budete chtít prezentovat něčím, co má trvalou a nezpochybnitelnou hodnotu. Nabídněte mu stojan Raxi. Spojením jeho loga s designovým stojanem jednoznačně ukážete, že se nespokojíte s laciným nebo nekvalitním řešením, ale že vyžadujete kvalitu a poctivou práci. Kvalita a design stojanu odkáže i na kvalitu a styl značky.

Dřevěný stojan na víno není propiska ani poznámkový blok. Nezapomenete ho v saku ani vám nezmizí někde v hlubinách šuplíku. Taková věc má své pevné místo v kanceláři, zasedací místnosti nebo salonku pro klienty. Chce být vidět a dávat se na odiv, aby upoutala pozornost. Vydrží léta a bude vždy působit čistotou a nadčasovostí svého provedení.

Tyto stojany už hrdě
nesou vaše jména

Pro vinařství jasná volba

Pokud jste majitelé vinařství, pak je stojan Raxi volba, nad kterou není třeba dlouho váhat. Vaše víno je kvalitní a vaše značka je na každé lahvi. Mít stojany s tímto logem je pak jen přirozený další krok v podpoře vaší značky. Vaši zákazníci vidí, že si za ní stojíte v každém detailu. A zapamatují si ji. Můžete volit velikost stojanu podle vašich potřeb, pro producenty vína se budou spíše hodit stojany s větší kapacitou. Ať už zvolíte jakýkoliv, vaše logo na něm prostě nesmí chybět.

kvalitní potisk v plných barvách

Na stojan Raxi můžeme aplikovat jakýkoliv typ loga - od jednobarevného až po plnobarevný. Používáme technologii tamponového nebo digitálního tisku. Potisk podle vašeho přání provádíme přímo v naší společnosti na našich moderních strojích. Neuslyšíte od nás výmluvy, že se někde v tiskárně něco nepovedlo. Máme s tímto druhem práce letité zkušenosti a ručíme za špičkový výsledek.