Vinný sklep RAXI uprostřed Beskyd

Vážení a milí čtenáři.
dnes bychom Vás chtěli pozvat do vinného sklepa, a to do samotného srdce Beskyd.
Znalce naší značky titulek článku určitě nepřekvapí, protože již vědí, že značka Raxi, to nejsou jen originální kvalitní stojany na víno, ale i netradiční vinné sklepy, které lze vybudovat u Vás doma.

A právě jeden takový vinný sklep jsme postavili pro našeho významného klienta v Grandhotelu Tatra, který byl po náročné generální rekonstrukci znovu otevřen 26. července 2017. Pokud si chcete vyzkoušet, jaké to je mít v pohodlí domova svůj vlastní vinný sklep, pak doporučujeme vyrazit na výlet do Velkých Karlovic. Po horské túře můžete vychutnávat výborná vína dozrávající přímo v hotelovém sklepě RAXI.
Sklep slouží především pro potřeby klientů Grandhotelu Tatra a hotelový personál v čele se someliérem v něm nalezl vynikajícího pomocníka pro uložení vína. Dostatečně velký sklepní prostor o kapacitě 4.000 lahví zároveň umožňuje udržovat logistiku spotřeby a nákupu vín, jakož i špičkové prezentace vinného listu Grandhotelu.
Více informací o zkušenostech se sklepem RAXI v Grandhotelu Tatra Vám přineseme v rozhovoru s jeho ředitelem příští měsíc.
Grandhotel Tatra: https://www.grandhoteltatra.cz/cs/restaurace/#vinoteka

Sklep RAXI - typ Maxi Ovale, Grandhotel Tatra, Velké Karlovice